Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СОЦІАЛЬНИЙ ГУРТОЖИТОК У СУМАХ ОНОВИЛИ

Соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування надано благодійну допомогу.

Релігійна організація «Релігійне управління Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні» придбала закладу подарунків на загальну суму близько 120 тис. гривень.

«Нам дуже важлива ця благодійна допомога. Оскільки тепер суттєво покращилися побутові умови наших підопічних», – підкреслила директор КУ «Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» Жанна Сітало.

Вона зазначила, що закладу подаровано дві кухні (меблі, усе необхідне оснащення), побутову та мультимедійну техніку.

Директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський відзначив, що: «Соціальний гуртожиток виконую важливу функцію – допомагає адаптуватися дітям-сиротам та дітям, які втратили батьківську опіку до дорослого життя. Тому умови, в яких проживають підопічні, мають принципове значення».

Завітавши до закладу, старійшина релігійної організації Дон Вуд та сестра релігійної організації Джуді Вуд мали можливість побачити подаровану техніку в роботі, поспілкуватися та обмінятися враженнями з дітьми, які мешкають в гуртожитку.

На згадку про себе вихованці закладу подарували гостям панно з сухофруктів та кави, виготовлене власноруч на заняттях з Арт-терапії.

Колектив установи висловлює велику вдячність Релігійній організації «Релігійне управління Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні» за підтримку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та сподівається на подальшу співпрацю.