Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДКРИТО ЧЕРГОВУ ФІЛІЮ ВІДДІЛЕННЯ З НАДАННЯ АДРЕСНОЇ НАТУРАЛЬНОЇ ТА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

У селі Козацьке Конотопського району відбулось відкриття чергової філії відділення з надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). 

Територіальний центр є однією з основних складових системи соціального обслуговування громадян у районі. З відкриттям нового приміщення відділення у відвідувачів терцентру з'явилась можливість отримувати перукарські послуги, послуги з прання білизни та одягу, послуги робітника з ремонту будинків, cанітарно-гігієнічні послуги (душ).

Фінансування даного проекту відбувалося за рахунок бюджету Козацької територіальної громади (загалом використано 220 тис. грн.).

Послугами даного відділення, що знаходиться у с. Козацьке, зможуть користуватися майже 1000 сільських мешканців: близько 600 чол. Козацької сільської ради та майже 400 – Бочечківської.

Слід відзначити, що у Сумській області саме Конотопський район ще 2006 року став ініціатором створення таких відділень. Наразі ефективно діють 5 філіалів відділення організації з надання адресної натуральної та грошової допомоги у селах Дептівка, Попівка, Соснівка, Кошари, та В.Самбір. На черзі – відкриття такого відділення у Салтиковому та В’язовому.

 

* За інформацією офіційного сайту Сумської обласної ради