Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ - ОСОБЛИВЕ СВЯТО

У День Святого Миколая представники Департаменту соціального захисту населення завітали до дітей Конотопського будинку-інтернату аби привітати їх зі святом.

Підтримка дітей з особливими потребами, які виховуються в дитячих будинках області, створення для них атмосфери свята в День Святого Миколая, привернення уваги громадськості до проблем соціального захисту цих дітей з боку держави – важлива справа для обласної влади. Тому цього дня, її представники відвідували дитячі інтернатні заклади Сумщини.

"Підготовка до різноманітних святкових заходів дає можливість для творчої реалізації та розвитку індивідуальних здібностей дітей з особливими потребами. Тож нехай сьогоднішній захід стане ще однією сходинкою до успішної інтеграції у суспільство», - зазначив голова Сумської обласної профспілки працівників соціальної сфери України Ігор Смірнов, вітаючи жителів Конотопського дитячого будинку-інтернату зі святом.

Вихованці закладу ретельно підготувалися до приїзду гостей – виготовили святкові листівки та малюнки, прикрасили залу, новорічну ялинку, написали листи-прохання Чудотворцю, показали цікаву концертну програму.

 Свято Миколая принесло маленьким жителям інтернату вітання від казкових персонажів, ігри, забави, перегляд святкових вистав, подарунки та гарний настрій.