Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРО СПРИЯННЯ АКТИВІЗАЦІЇ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ГОВОРИЛИ ПІД ЧАС НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

Картинки по запросу ІНВАЛІДИ КАРТИНКАПредставники Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації долучилися до науково-практичної конференції на тему: «Сприяння активізації життя людей з інвалідністю».

Захід відбувся у стінах Сумського державного університету.

Про соціальні та правові аспекти доступності для людей з  особливими потребами розповіла начальник відділу соціальних послуг та соціального захисту інвалідів Тетяна Марченко.

За її словами основним міжнародним документом, що визначає умови дотримання соціальних прав та свобод осіб з інвалідністю є Конвенція про права інвалідів, ратифікована 16.12.2009 (дата набуття чинності для України 06.03.2010). У цьому документі закладено найважливіші демократичні принципи і свободи людей з інвалідністю. У Конвенції наведено заходи з покращення якості життя з боку держав-учасників, які ратифікували Конвенцію про права інвалідів, та структур, які надають соціальні послуги особам з інвалідністю.

Окремо Тетяна Марченко зазначила, що цьогоріч, 7 вересня,  Президентом України підписано Закон України «Про внесення зміни до Закону України «Про ратифікацію Конвенції про права інвалідів і Факультативного протоколу до неї», а саме слово «інвалідів» замінено словами «осіб з інвалідністю».