Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ГОЛОВНІ БУХГАЛТЕРИ ТРЬОХ ОБЛАСТЕЙ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРОФІЛЬНОМУ СЕМІНАРІ

Головні бухгалтери підприємств Сумської, Чернігівської та Полтавської областей взяли участь у семінарі-практикумі.

Захід відбувався у невимушеній святковій атмосфері. До участі у семінарі долучилося більше 100 бухгалтерів підприємств, більшість з яких є передплатниками газети «Все про бухгалтерський облік».

Про особливості та нововведення при наданні субсидій у 2016 році поінформувала учасників зустрічі заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка.

«Право на отримання житлових субсидій мають домогосподарства, у яких витрати на оплату житлово-комунальних послуг виходячи із соціальної норми житла та соціальних нормативів користування послугами перевищують розмір визначеного обов’язкового платежу», - зазначила Людмила Мусіяка. Вона підкреслила, що наразі скасовано всі обмеження щодо майнового стану осіб, які звертаються за призначенням субсидій та наявності у складі домогосподарства осіб працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні.

«Слід зазначити, що субсидія не призначається: при здійсненні дороговартісної покупки або оплати послуг (на суму більше 50 тис. гривень); якщо неповнолітні діти, маючи батьків зареєстровані самі; якщо в житловому приміщенні ніхто не зареєстрований», - поінформувала посадовець.