Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМА БОРГІВ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ-БАНКРУТАХ ЗМЕНШИЛАСЬ НА 10 МЛН.ГРИВЕНЬ

Про це повідомила на засіданні робочої групи обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат заступник голови Сумської облдержадміністрації Ірина Купрейчик.

«Є прогрес в питаннях погашення заборгованості на підприємствах –банкрутах регіону. Так, упродовж 2016 року на ПАТ «Центролит» погашено заборгованості на суму 10 млн. гривень. Очікуємо повне погашення боргу», – зазначила Ірина Купрейчик.

За інформацією директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайла Дубровського заборгованість в бюджетній сфері наразі відсутня. «За оперативними даними боргів із заробітної плати перед працівниками підприємств бюджетної сфери в області немає. Проте, складною залишається ситуація з погашенням заборгованості із заробітної плати економічно активними, а також підприємствами, щодо яких розпочато процедуру банкрутства та банкрутах. Серед найбільших економічно активних боржників ПАТ «СМНВО» м.Суми, де борг обліковується у сумі 57,6 млн. гривень», – повідомив Михайло Дубровський.

У ході засідання члени робочої групи заслухали представника ПАТ «СМНВО» щодо перспективи виплати заробітної плати працівникам коштами, що повинні надійти з державного бюджету за рахунок відшкодування ПДВ. А керівники ПАТ «Лебединський машзавод «Темп» поінформували про ситуацією з погашенням заборгованості: упродовж останніх місяців працівникам виплачено біля 758 тис. гривень заробітної плати, здійснено продаж частини основних засобів, утворено новий суб’єкт господарювання, що збереже робочі місця та буде здійснювати випуск нової продукції.

За підсумками засідання посадовцям надані відповідні доручення, спрямовані на вжиття заходів для зменшення заборгованості перед працівниками.