Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА ЗАСІДАННІ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА РІК

Картинки по запросу протидія торгівліВідбулося засідання обласної Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

До порядку денного увійшло широке коло питань. Зокрема учасників засідання поінформовано про хід заходів щодо створення «Карти з протидії торгівлі людьми в Сумській області» та про результати проведеної в регіоні щорічної акції «16 днів проти насильства».

Окремо було піднято питання щодо оптимального використання спеціалізованих дитячих закладів регіону для надання належних умов дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Насамкінець заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Людмила Мусіяка підпбила підсумки річної роботи Координаційної ради, наголосивши що: «Завдяки спільним зусиллям Департаменту соціального захисту та партнерів в області статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми встановлено 12 громадянам України. Наразі Департаментом опрацьовуються звернення ще 5 осіб».