Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ГРОМАДЯН

У Департаменті соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації працюють телефонні «гарячі лінії». У зв`язку з підвищеною актуальністю питань у суспільстві в умовах карантину, пов’язаних з призначенням житлових субсидій та з  питань соціальних допомог працює «гаряча лінія» (0542) 77-99-55. З інших питань можна звернутися за телефоном «гарячої лінії» 77-96-77. «Гарячі лінії» працюють за графіком у робочі дні: з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 та щоп`ятниці з 8-00 до 16-00 години. У робочі дні розгляд звернень, що надійшли за телефоном «гарячої лінії», здійснюється керівниками структурних підрозділів Департаменту, до компетенції яких належить порушене питання. Також задля зручності жителів Сумської області відкриті «гарячі лінії» за місцем проживання:

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ

20.10.2021 відбулось засідання комісії з розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб при Департаменті соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.

Розглянуто питання розподілу залишку субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджених Урядом на реалізацію постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 214 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей».

ВІДБУЛАСЬ СЕЛЕКТОРНА НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ УСТАНОВ-НАДАВАЧІВ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА ІНТЕРНАТНИХ УСТАНОВ

Заступниками директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Людмилою МУСІЯКОЮ та Оксаною БОГДАН проведена семінар-нарада з керівниками інтернатних установ та установ-надавачів соціальних послуг з питання організації вакцинації для осіб похилого віку, які обслуговуються в таких установах та працівників цих установ.

Проведений аналіз стану вакцинації працівників, які забезпечують надання соціальних послуг особам похилого віку та підопічним будинків-інтернатів.

Звернута увага керівників закладів з низьким рівнем показників вакцинації на проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та забезпечення організаційної можливості вакцинації працівників та осіб, які обслуговуються чи проживають в таких закладах.

НА СУМЩИНІ ПОВНІСТЮ ПРОФІНАНСОВАНО ДРУГИЙ ТРАНШ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ ЖОВТНЯ 2021 РОКУ

На рахунки управлінь соціального захисту райдержадміністрацій та міських рад для виплат отримувачам у банківських установах та поштових відділеннях допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам з інвалідністю з дитинства, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, в тому числі на догляд (крім державної соціальної допомоги на догляд особам, зазначеним у пунктах 1-3 частини першої статті 7 Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»), щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, державної допомоги дітям, які виховуються в багатодітних сім’ях, компенсації послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» перераховано 11,8 млн гривень другого траншу жовтня.

Вшановуємо захисників та захисниць України

З нагоди Дня захисників та захисниць України трудовий колектив Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації долучився до урочистих заходів. Подякували живим та вшанували пам'ять тих, хто загинув за свободу нашої країни.

Вітаємо всіх захисників та захисниць України

Сьогодні вітаємо всіх захисників та захисниць України. Ви – наші оборонці, мужність та опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у Ваших надійних, сильних руках.

Сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, учасникам бойових дій, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів. Зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди, світлого та мирного неба Вам та Вашим родинам.

 

Концертна програма вихованців та підопічних Білопільського дитячого будинку-інтернату з нагоди Дня захисника та захисниці України

У Білопільському дитячому будинку-інтернаті з нагоди відзначення Дня Українського козацтва, захисника та захисниці України, Покрови Пресвятої Богородиці відбулася концертна програма вихованців та підопічних установи.

Відзнаки працівникам та підопічним Білопільського дитячого будинку-інтернату від Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю Баранцової Тетяни Володимирівни вручив уповноважений з прав осіб з інвалідністю в Сумській області Габ Олег Володимирович.