Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)60-02-08,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ- ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОСІБ, ПОСТРАЖДАЛИХ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

На сьогодні в області проживає 13783 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

На черговому засіданні члени Комісії з розгляду документів для видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, Сумської обласної державної адміністрації, розглянули 28 особових справ, щодо видачі посвідчень громадянам, постраждалим унаслідок Чорнобильської катастрофи, із них: 9 – на видачу посвідчень уперше, 11 – на видачу посвідчень категорії 1А та вкладок до нього, 1- на продовження терміну дії вкладки до посвідчення категорії 1А, 7 – на видачу дублікатів посвідчень.

ПРИВІТАЛИ ЗІ СТОРІЧЧЯМ

 Учасник Великої Вітчизняної війни Ганна Андріївна Авраменко 17 липня цього року в теплому сімейному колі зустрічала гостей та приймала найщиріші вітання з нагоди свого 100-річного ювілею. Народилася у селі Тимофіївка (нині - Осоївка) Краснопільського району Сумської області. Була свідком подій Голодомору 1932-1933 років та Великої Вітчизняної Війни, у роки якої проживала на окупованій території.

Свою трудову діяльність Ганна Андріївна розпочала у колгоспі, де 14 років пропрацювала ланковою. Нагороджена медаллю «За доблестный труд в Великой Отечественной войне 1941-45гг.»

5 УЧАСНИКАМ АТО З СУМЩИНИ НАДАНО МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ

У Департаменті соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації  09.07.2018 відбулось засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги особам, які отримали травму, поранення, контузію, каліцтво або захворювання при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції та сім'ям загиблих (тих, що пропали безвісти), померлих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції. На розгляд комісії подано 5 заяв з пакетами документів від постраждалих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції.

Рішенням комісії прийнято надати матеріальну допомогу всім заявникам. Кошти на рахунки одержувачів будуть перераховані після надходження асигнувань.

НАВЧАЛИСЯ ІНТЕГРУВАТИ СИСТЕМУ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ У ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

 Наявний інструментарій щодо формування інтегрованої системи соціальних послуг в умовах децентралізації презентували головам територіальних громад Сумщини під час обласного Форуму.

Серед учасників: представники облдержадміністрації, обласної ради, члени асоціації міст України, голови ОТГ області, керівники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад, керівники обласної та місцевих служб у справах дітей, обласного та місцевих центрів соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді, обласної служби зайнятості, управління Держпраці у Сумській області, управління Фонду соціального страхування України у Сумській області, головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області, експерти, громадськість.