Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

ПРОВЕЛИ ЗУСТРІЧ - КОНСУЛЬТАЦІЮ З ПРЕДСТАВНИКАМИ БУДІВЕЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ РЕГІОНУ

За дорученням першого засідання Ради розвитку громад та територій від 24 грудня 2019 року відбулась зустріч – консультація під головуванням Михайла Дубровського, директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної адміністрації з представниками місцевих будівельних організацій з метою визначення наявних можливостей забезпечення доступним житлом учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб, та обговорено запропонована модель забезпечення житлом учасників АТО/ООС Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

 Під час зустрічі генеральним директором «Будівельної виробничо-комерційної компанії «Федорченко» Віктором Федорченко порушено питання виділення землі під  будівництво та формування ціни квадратного метру житла в регіоні, оцінювання житлових потреб внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО/ООС.

ДВІ ПЛАТІЖКИ ЗА ГАЗ

Від січня кожен споживач, що використовує газ чи то для обігріву, чи для приготування їжі, отримає дві окремі платіжки. Одна квитанція буде за фактично спожитий газ, інша - за його транспортування. Вартість цієї доставки вираховуватимуть для кожного споживача окремо.

Обраховуватиметься плата таким чином: спожитий за останній рік обсяг газу розділять на 12 місяців і помножать на спеціальний тариф на доставку. Цей тариф у кожному регіоні різний.

ПРОДОВЖУЄ РЕАЛІЗОВУВАТИСЯ ПРОГРАМА «ДОСЛІДЖЕННЯ ШЛЯХІВ ВДОСКОНАЛЕННЯ СТРУКТУРИ ТА РІВНЯ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ ПРАЦЕНАДЛИШКОВИХ ТЕРИТОРІЙ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

У рамках реалізації  Програми «Дослідження шляхів вдосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області», що розроблена Департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації, 23 січня 2020 року викладачами Кафедри психології, політологій та соціокультурних технологій СумДУ за підтримки Конотопської міської ОТГ була  проведена стратегічна сесія з метою визначення «точок зростання» для ефективного залучення людського потенціалу в Конотопській міській ОТГ.

В заході прийняли участь  представники управління соціально-економічного розвитку, відділу молоді та спорту, управління соціального захисту населення, відділу освіти, відділу культури, відділу з правової та внутрішньої політики, міськрайонної філії обласного центру зайнятості, представники малого та середнього бізнесу, місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та депутати міської ради.