Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ГРОМАДЯН

У Департаменті соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації працюють телефонні «гарячі лінії». У зв`язку з підвищеною актуальністю питань у суспільстві в умовах карантину, пов’язаних з призначенням житлових субсидій та з  питань соціальних допомог працює «гаряча лінія» (0542) 77-99-55. З інших питань можна звернутися за телефоном «гарячої лінії» 77-96-77. «Гарячі лінії» працюють за графіком у робочі дні: з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 та щоп`ятниці з 8-00 до 16-00 години. У робочі дні розгляд звернень, що надійшли за телефоном «гарячої лінії», здійснюється керівниками структурних підрозділів Департаменту, до компетенції яких належить порушене питання. Також задля зручності жителів Сумської області відкриті «гарячі лінії» за місцем проживання:

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Інформацію оновлено 15.02.2018

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

З іншою актуальною інформацією для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України можна ознайомитися на веб-сайті www.vpo.gov.ua

ПРИВІТАННЯ З 8 БЕРЕЗНЯ

Шановні жінки!

Прийміть сердечні вітання з Міжнародним жіночим днем!
Сьогодні ви берете активну участь у розвитку всіх сфер життя, зокрема й такої важливої, як соціальний захист населення.
Але, насамперед, кожна з вас – символ родинного затишку, домашнього вогнища, сімейного благополуччя. Низький уклін та щира вдячність за вашу невтомну працю, турботу, любов. Нехай кожен день життя буде світлим і сонячним. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серцяі дарують натхнення длянових успіхів.
Добра, злагоди, здоров’я, миру вам і вашим родинам.

Голова Сумської обласної
державної адміністрації
Василь Хома

ПРО ПОСИЛЕННЯ ҐЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ ТА РОЗШИРЕННЯ ПРАВ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ ЖІНОК ШЛЯХОМ ПРОВЕДЕННЯ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ

Проведено перше засідання робочої групи для впровадження проєкту Міністерства розвитку громад та територій України та ООН Жінки «Посилення ґендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок шляхом проведення реформи децентралізації в Україні» під головуванням Віталія Максименка – заступника голови Сумської обласної державної адміністрації.

«Ми маємо ці питання активно комунікувати, адже у суспільстві є нерозуміння того, що таке гендерна політика і як вона дотична до діяльності державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Необхідно пояснювати, що це не питання виключно жінок і чоловіків, це комплексне питання прав людини без залежності від статі чи віку. Забезпечення гендерної рівності – один з важливих факторів, що спроможний підсилити хід реформ в Україні, в тому числі реформи децентралізації», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Віталій Максименко.

НА СУМЩИНІ ПОВНІСТЮ ПРОФІНАНСОВАНО ПЕРШИЙ ТРАНШ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ

На рахунки отримувачів виплати допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам з інвалідністю з дитинства, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, в тому числі на догляд (крім державної соціальної допомоги на догляд особам, зазначеним у пунктах 1-3 частини першої статті 7 Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»), щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, державної допомоги дітям, які виховуються в багатодітних сім’ях, компенсації послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» у банківських установах та поштових відділеннях перераховано 114,2 млн гривень першого траншу березня.

ПРО СУБ’ЄКТИ ПОДАННЯ Е-ДЕКЛАРАЦІЙ ТА ПОРЯДОК ЇХ ЗАПОВНЕННЯ

Проведено чергове внутрішнє навчання: «Декларування доходів осіб, уповноважених на виконання функцій держави» для суб’єктів декларування Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.

Олена Колодченко, головний спеціаліст відділу з питань запобігання та виявлення корупції Сумської обласної державної адміністрації поінформувала присутніх про суб’єкти подання е-декларацій та порядок їх заповнення.

ПІКЛУЄМОСЬ ПРО ГРОМАДЯН

Відповідно до наказу Департаменту від 05.02.2019 № 19-ОД у Департаменті відкрито телефонну «гарячу лінію» з режимом роботи у робочі дні: з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 та щоп`ятниці з 8-00 до 16-00 за номером (0542) 77 96 77. У робочі дні розгляд звернень, що надійшли за телефоном «гарячої лінії», здійснюється керівниками структурних підрозділів Департаменту, до компетенції яких належить порушене питання. З початку 2021 року на цю телефонну «гарячу лінію» надійшло 1511 дзвінків.