Департамент з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції
пров. Сурогінський, 2, м. Суми, 40000
тел. (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dspvrsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15; обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Сьогодні, за сприянням Департаменту, відбулось засідання обласної координаційної ради з питань сімейної, ґендерної політики та протидії торгівлі людьми.

Члени ради підбили підсумки проведення в області  Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка проходила з 25 листопада по 10 грудня. У рамках акції  проведено низку тематичних заходів.

Підсумували  проведення  інформаційно-просвітницької  кампанії з порушеного питання, серед яких створення медіа матеріалів, зокрема:

 

брифінг за участю директора Департаменту Людмили Мусіяки та старшого інспектора управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Сумській області Максима Дуная.

тематичний ролик, підготовлений ТОВ «ТРК «Відікон», який транслюється на каналі та розміщений на сторінці Департаменту у Facebook;

 радіоефіри з цієї тематики.

Як зазначила Людмила МУСІЯКА,  протидія насильству – це спільна праця структур, закладів, інституцій. З активними  ініціативами виступили Департамент головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України, Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Сумській області, Управління патрульної поліції в Сумській області, представники Коаліції Сумщини 1325 «Жінки. Мир. Безпека», співробітники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області, ГО «Ліга сучасних жінок», дружній простір для жінок і дівчат «Вільна»,  благодійний фонд «Рокада».

Присутні ознайомились з тематичними заходами, проведеними  в районах та містах області. Проведення заходів у громадах проходило у он лайн  та оф лайн форматах із дотриманням правил поведінки та безпеки.

Підсумовуючи, учасники засідання констатували, що акція «16 днів проти насильства» у Сумському регіоні відбулася.