Департамент з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції
пров. Сурогінський, 2, м. Суми, 40000
тел. (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dspvrsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15; обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВЗЯТА УЧАСТЬ В КРУГЛОМУ СТОЛІ З ПИТАННЯ ПОСИЛЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ ТА ЕКОНОМІЧНОЇ СПРОМОЖНОСТІ ЖІНОК

На запрошення громадської організації «Інноваційні соціальні рішення» директор Департаменту Людмила МУСІЯКА взяла участь в круглому  столі на тему «Посилення прав, можливостей та економічної спроможності жінок на місцевому рівні задля відбудови України».

Захід проведений в межах проекту «Діємо задля жінок та їхніх можливостей», який впроваджується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Проект спрямований на підвищення спроможності місцевих громад у наданні та підтримці чинних сервісів та послуг, спрямованих на сприяння у працевлаштуванню вразливих категорій жінок, з метою задоволення специфічних потреб, спричинених повномасштабним вторгненням.

 

Директорка Департаменту виступила з інформацією про можливості для самозайнятості та працевлаштування жінок вразливих категорій у Сумській області, зокрема про дію комплексної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб, завданнями якої охоплені найважливіші питання щодо належних умов інтеграції переміщених осіб за новим місцем проживання в Україні. Одне із завдань даної програми – «Забезпечення зайнятості внутрішньо переміщених осіб».

Людмила Петрівна  довела до відома стан організації суспільно-корисних робіт та запровадження трудової повинності в громадах області, поділилась інформацією про розроблення та проведення навчальних заходів для внутрішньо переміщених осіб стосовно заснування та розвитку власної справи. У виступі зазначено про  проведення серед внутрішньо переміщених осіб широких інформаційних кампаній щодо професійного навчання/перенавчання, підтримки їх зайнятості і самозайнятості.