Департамент з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції
пров. Сурогінський, 2, м. Суми, 40000
тел. (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dspvrsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15; обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

КОМАНДА СУМСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ВЕТЕРАНІВ, ВЕТЕРАНОК, ЇХНІ СІМ’Ї, РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ

Для активної участі у процесі розбудови та відбудови країни після перемоги, адаптації ветеранів до цивільного життя на базі Сумського національного аграрного університету створено Бізнес школу.

Метою Бізнес-школи є підготовка лідерів вітчизняного бізнесу з цілісним баченням та розумінням бізнесу, синергією між кращим світовим досвідом і глибоким знанням сучасної практики ведення бізнесу. Важливим аспектом є те, що Бізнес-школа матиме можливості використання інклюзивного підходу до навчання. Освіта та знання є доступними для всіх.

У  СНАУ забезпечено безбар’єрний доступ до будівель приміщень закладу освіти, пологий вхід/пандус; дверні проходи, що забезпечують можливість проїзду візком; можливість безперешкодного пересування між поверхами для людей з обмеженими можливостями. В наявності всі необхідні зручності для людей з обмеженими фізичними можливостями, щоб такі люди почували себе комфортно під час навчального процесу. Це і пандуси для інвалідних колясок, доступність навчальних лабораторій, вертикальний підйомник для інвалідів; наявні санітарні кімнати, облаштовані спеціальним санітарно-технічним обладнанням; кімнати відпочинку та ресурсні кімнати.

 

Один із ключових проєктів, які реалізовуватимуть у бізнес школі – навчання майбутніх учасників розбудови країни, здобуття необхідних знань та навичок, щоб інтегруватися в економіку, працювати, забезпечувати свої родини і відновлювати країну.

Бізнес-школа СНАУ запрошує на навчання на загальну короткострокову програму підвищення кваліфікації «ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА БІЗНЕС-ПЛАНУВАННЯ» початок навчання 11.03.2024 (реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDIYNPsvN8uITgLA8Uvk9BJ4q-vk3CDtdyOqUdW5vsYF23Gw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&usp=mail_form_link або за телефоном 0661173497.

Мета загальної короткострокової програми – забезпечити набуття теоретичних та практичних навичок ведення бізнесу за сучасних умов та викликів.

Форма навчання – змішана (дистанційна та очна)

Термін навчання – 3 місяці.

Вартість – безкоштовно.

Структура програми (перелік тем): 

Тема 1. Хто такий підприємець? Що вирізняє підприємця?

Тема 2. Психологія бізнесу в Україні. Від ідеї до бізнес-плану.

Тема 3. Організація бізнес-процесів. Електронний документообіг.

Тема 4. Основи оподаткування малого бізнесу в Україні.

Тема 5. Юридичні аспекти ведення бізнесу.

Тема 6. Фінансова модель функціонування малого бізнесу.

Тема 7. Інтернет-маркетинг

Тема 8. Управлінські аспекти та ризики власної справи.

Тема 9. Практичні бізнес-кейси ведення бізнесу.

Передбачено проведення установчої зустрічі для детального представлення тематичних блоків курсу, яка відбудеться 26/27 січня 2024 р. в офлайн форматі за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 160 (факультет Економіки і менеджменту), ауд. 202.

Координатор короткострокових курсів: к.е.н, доцент кафедри публічного управління та адміністрування Тетяна ХАРЧЕНКО, 0661173497.