Департамент з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції
пров. Сурогінський, 2, м. Суми, 40000
тел. (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dspvrsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15; обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ РОЗШИРИЛАСЬ МЕРЕЖА ДЕННИХ ЦЕНТРІВ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ОСІБ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД НАСИЛЬСТВА

Такі центри створюються для надання соціально-психологічної та первинної  правової допомоги, соціальних послуг  постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства

Крім того, тут організовують групи взаємодопомоги, проводять семінари та тренінги для тих, хто зіткнувся з проблемою домашнього насильства.

За дорученням голови Сумської обласної державної адміністрації-обласної військової адміністрації Володимира АРТЮХА директор Департаменту Людмила МУСІЯКА здійснила робочий візит з нагоди відкриття таких центрів в містах Шостка та Кролевець.

«Денний центр – це сервіс, де допомога надається комплексно і в одному місці усім постраждалим від домашнього насильства. Впевнена, що центри стануть майданчиком для спілкування, а працівники – порадниками, помічниками, наставниками для відвідувачів» - наголосила Людмила Петрівна.

Представники місцевої влади ознайомили присутніх з приміщеннями Центрів, ремонт та оснащення яких були здійснені за рахунок коштів державної субвенції місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Презентовані  напрями роботи центру надання соціальних послуг та плани роботи координатора громади з питань попередження домашнього насильства.

У новостворених Денних  центрах працюють кризові кімнати для тих постраждалих, які потребують безпечного місця перебування. Тут можна приготувати або розігріти їжу, прийняти душ, відпочити. Кризові  кімнати   забезпечені усім необхідним: меблями, засобами гігієни, дитячими книгами та іграшками, продуктами харчування.