Департамент з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції
пров. Сурогінський, 2, м. Суми, 40000
тел. (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dspvrsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15; обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЕПАРТАМЕНТ ПІДБИВ ПІДСУМКИ РОБОТИ УСТАНОВ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ОБЛАСТІ ЗА 2023 РІК.

Під головуванням директора Департаменту Людмили МУСІЯКИ проведене засідання колегії Департаменту з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської обласної державної адміністрації за результатами роботи в 2023 році соціальної сфери області.

До участі в колегії запрошені представники органів влади громад та органів соціального захисту області. До заходу долучилась заступник голови обласної державної адміністрації-начальника обласної військової адміністрації Олена БОЙКО.

«Повномасштабне вторгнення рф в Україну стало викликом для всіх сфер — не винятком стала і соціальна, яка опікується вразливими, малозахищеними та незахищеними категоріями населення, - зазначила вона. - Підсумковою колегією Департаменту  ми прагнемо зафіксувати найважливіші рішення та результати у цій сфері й окреслити основні виклики та пріоритетні напрями роботи у 2024 році.»

Членами та учасниками колегії проаналізований  соціальний захист в області Захисників і Захисниць України та членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих груп населення;

розглянута робота інтернатних установ області;

реалізація  сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми;

опрацьовані результати роботи з міжнародними, громадськими, благодійними організаціями.

Детально з довідково-аналітичними матеріалами роботи установ соціального захисту населення області за 2023 рік можна ознайомитись за посиланням.