Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМЩИНА ЛІДИРУЄ В ОФОРМЛЕННІ СУБСИДІЙ

За субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг з початку року звернулося 180,3 тисяч сімей.

При цьому, область виконала доведені Міністерством соціальної політики України планові показники щодо охоплення домогосподарств програмою житлових субсидій на 122,8%, прокоментувала заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка.

Наразі 96,1% справ опрацьовані, і прийняті рішення щодо призначення субсидії, а решта знаходиться в опрацюванні. Так, призначено субсидій 172,4 тисячам сімей. Станом на 1 жовтня нараховано допомоги на загальну суму 297,9 мільйона гривень проти 56,1 мільйона гривень за відповідний період 2014 року.

«Люди зрозуміли, що зараз оформити субсидію стало в рази простіше, тож звертаються до органів соціального захисту, не вагаючись. Таких результатів та оперативності в оформленні документів вдалося досягти завдяки відповідальному ставленню та індивідуальному підходу до кожного заявника. В місцевих управліннях соціального захисту населення щодня, включаючи суботу, проводиться прийом громадян без обідньої перерви. Записатися на прийом у зручний час можна безпосередньо в управлінні чи в телефонному режимі», – розповіла Людмила Мусіяка.