Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

МИКОЛА КЛОЧКО: «КОЖЕН, ХТО ПОТРЕБУЄ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ, МАЄ ЇЇ ОТРИМАТИ»

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час заслуховування на засіданні колегії інформації щодо нарахування субсидій в області.

«Майже в 10 разів зросла кількість одержувачів субсидій у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Це дуже серйозний показник роботи. Ми виправдали очікування людей, адже багато сімей не сподівалися на допомогу. Держава сьогодні прагне підтримати максимальну кількість родин в оплаті житлово-комунальних послуг», – підкреслив очільник області.

За інформацією директора Департаменту соціального захисту населення  облдержадміністрації Михайла Дубровського, наразі житлові субсидії отримує  понад 214 тисяч сімей. Це майже 50% від їх загальної кількості в області.

«За 9 місяців 2015 року житлових субсидій нараховано на 297,9 мільйона гривень, проти 56,1 мільйона гривень за відповідний період минулого року», – повідомив посадовець.

Директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  також наголосив, що нараховані в неопалювальний період субсидії будуть перераховуватися автоматично на опалювальний сезон. Людям не потрібно повторно звертатися до органів соцзахисту.