Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЧОРНОБИЛЬЦІ СУМЩИНИ ОТРИМУЮТЬ НАЛЕЖНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА ПІДТРИМКУ

 На сьогодні в області мешкає 13530 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

22 липня відбулося чергове засідання комісії з розгляду документів для видачі посвідчень громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Ірини Купрейчик.

Посадовець, відкриваючи засідання комісії, зазначила, що обласна комісія працює на належному рівні - об`єктивно розглядає справи та приймає відповідні рішення, що дає змогу громадянам, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, отримати належний соціальний захист.

Документи заявників, у разі виникнення спірних питань щодо визначення статусу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, надсилаються на розгляд Комісії зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Міністерства соціальної політики України.

У ході засідання члени комісії розглянули 27 особових справ щодо видачі посвідчень громадянам, постраждалим унаслідок Чорнобильської катастрофи. За результатами розгляду наданих заявниками  документів 19 особам, постраждалим унаслідок Чорнобильської катастрофи, будуть видані посвідчення, що дають право на отримання пільг та компенсацій, із них: 3 – на видачу посвідчень уперше, 8 – на видачу посвідчень категорії 1-А та подовження дії вкладки, 8 – на видачу дублікатів посвідчень.

У  2016 році на 12 засіданнях комісії прийняті рішення про видачу 190 посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.