Департамент соціального захисту населення
пров. 9 травня, 2, м. Суми, 40000
тел. / факс (0542)77-96-77,
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/dsznsumyoda

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ГРОМАДЯН

У Департаменті соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації працюють телефонні «гарячі лінії». У зв`язку з підвищеною актуальністю питань у суспільстві в умовах карантину, пов’язаних з призначенням житлових субсидій та з  питань соціальних допомог працює «гаряча лінія» (0542) 77-99-55. З інших питань можна звернутися за телефоном «гарячої лінії» 77-96-77. «Гарячі лінії» працюють за графіком у робочі дні: з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 та щоп`ятниці з 8-00 до 16-00 години. У робочі дні розгляд звернень, що надійшли за телефоном «гарячої лінії», здійснюється керівниками структурних підрозділів Департаменту, до компетенції яких належить порушене питання. Також задля зручності жителів Сумської області відкриті «гарячі лінії» за місцем проживання:

УВАГА! АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Пріоритетними завданнями соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для соціально вразливих верств населення, сприяння ініціативності ОТГ у розв'язанні найгостріших соціальних проблем.

Виконання цих складних завдань значною мірою покращує проведення децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, спрямованих на формування в регіонах економічно спроможних територіальних громад. Детальніше з актуальною інформацією для ОТГ можна ознайомитися ТУТ.

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Шановні друзі!

Щиро вітаємо Вас з державним святом – Днем Конституції України!

Основний Закон нашої держави закріпив ідеали справедливості та рівності, став дієвою основою розвитку незалежної демократичної держави.

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, а принципи демократії, рівності, верховенства права, повністю втілюються в наше повсякденне життя.

З НАГОДИ 25-Ї РІЧНИЦІ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ВІДЗНАЧЕНО КРАЩИХ ПРАЦІВНИКІВ ДЕПАРТАМЕНТУ

Сьогодні Михайло Дубровський, директор Департаменту, привітав усіх членів трудового колективу зі святом, що наближається, Днем Конституції України та подякував їм за високий професіоналізм, значний внесок у забезпеченні реалізації державної соціальної політики та високу планку у виконанні поставлених завдань. Кращим спеціалістам вручено відзнаки.

З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ ПОСТРАЖДАЛІ ПІД ЧАС ЗАХИСТУ БАТЬКІВЩИНИ В ЗОНІ ПРОВЕДЕННЯ АТО/ООС ОТРИМУЮТЬ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ

У Сумській області діє Обласна комплексна програма соціального захисту населення на 2017-2021 роки, один із розділів якої «Родина Героя», спрямований на соціальну підтримку учасників АТО/ООС та членів їх сімей.

У рамках цього розділу надається:

одноразова матеріальна допомога постраждалим (по 25 тис. гривень) та сім’ям загиблих (померлих) при виконанні службового обов’язку під час АТО/ООС (100 тис. гривень на сім’ю);

СУМСЬКА ПРОКУРАТУРА НАПОЛЯГАЄ НА ВИЗНАННІ НЕДІЙСНИМ ІПОТЕЧНОГО ДОГОВОРУ НА МАЙНО ДИТЯЧОГО ЦЕНТРУ «ЧАЙКА»

Ювенальні прокурори Окружної прокуратури міста Суми звернулись до Господарського суду Сумської області з позовом про визнання недійсним іпотечного договору та скасування рішення про державну реєстрацію права власності на майно дитячого центру «Чайка».

ПРО ВИКОРИСТАННЯ СУБВЕНЦІЇ МІНСОЦПОЛІТИКИ

У  Державному  бюджеті  України  на  2021  рік  передбачено  бюджетну програму  КПКВК  2511180  «Субвенція  з  державного  бюджету  місцевим бюджетам  на  проектні,  будівельно-ремонтні  роботи,  придбання  житла  та приміщень  для  розвитку  сімейних  та  інших  форм  виховання, наближених  до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених     батьківського піклування,  осіб  з  їх  числа»,  головним  розпорядником коштів  за  якою є Мінсоцполітики.

У зв’язку із зазначеним прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 р. № 615 «Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених  батьківського  піклування,  осіб  з  їх  числа  житлом  та підтримки малих групових будинків», якою затверджено:

ПРОЕКТ «ОБІЗНАНІ ТА ЗАХИЩЕНІ»

У межах проекту «Обізнані та захищені», що реалізується громадською організацією «Ліга сучасних жінок» https://www.facebook.com/groups/584994415362615 за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні, відбулася його підсумкова онлайн-конференція. До участі у проекті долучився і Департамент соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.

Присутні поділилися своїми враженнями, визначили перспективи продовження проекту, напрацювали механізми соціальної комунікації громад та владних структур у вирішенні проблем кіберзлочинності та експлуатації дітей.